Wczytywanie...

 

HomeWspółpraca - AXONN

Szanowni Państwo,

w imieniu AXONN Sp. z o.o. chciałbym Państwa zachęcić do współpracy w zakresie sprzedaży produktów towarzystw ubezpieczeniowych, które mamy zaszczyt reprezentować.

Mam nadzieję, że nasza oferta zdobędzie Państwa uznanie i wkrótce będziemy mogli rozpocząć współpracę. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do współpracy.

Rafał Topolski
Prezes Zarządu

https://axonn.pl/wp-content/uploads/2021/07/profilowe-e1625237665468.jpg

Współpraca z multiagencją AXONN to profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz szkoleniowe. Dzięki temu będziesz mógł się w pełni skupić na wysokiej jakości obsługi Klienta, coraz szybszej sprzedaży i rosnącym wynagrodzeniu.

Jako Agent będziesz miał zawsze zapewnione bezpieczeństwo, przejrzystość współpracy oraz niezależność. Będziesz pracował tyle, ile chcesz, nie zostaniesz obarczony żadnymi planami sprzedażowymi.

CO WYRÓŻNIA AXONN?


NOWOCZESNOŚĆ

W AXONN stawiamy na nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające proces sprzedaży ubezpieczeń i obsługi klienta. Dzięki intuicyjnemu systemowi, agent ubezpieczeniowy ma prostszą pracę od etapu pozyskiwania Klientów, aż po obsługę posprzedażową. Współpracując z AXONN, będziesz miał dostęp to bazy Klientów, ofert, polis, wznowień oraz prowizji i faktur w jednym miejscu.

WZAJEMNE ZAUFANIE I OTWARTA KOMUNIAKCJA

Jesteśmy godni zaufania i otwarci, działamy fair. Te fundamentalne wartości są stosowane we wszystkich kontaktach z naszymi partnerami. Chętnie dzielimy się doświadczeniem, które w rezultacie pozwala nam na wspólne wypracowanie lepszych rozwiązań. W kontaktach z innymi wykazujemy szacunek i zrozumienie, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy partner biznesowy jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Dbamy o dobre relacje, działamy uczciwie i lojalnie – traktujemy partnerów tak, jak sami chcemy być traktowani.

PRZEJRZYSTE ZASADY ROZLICZANIA PROWIZJI

Terminowe wypłaty prowizji są dla nas bardzo istotne. Zdajemy sobie sprawę, że wspólnie pracujemy na nasz sukces. Wszystkie informacje dotyczące wysokości prowizji Agenta, sprzedaży i wypłat dostępne są stale, w jednym przejrzystym systemie.