Wczytywanie...

 

HomeUbezpieczenia Sosnowiec | AXONN

AXONN Ubezpieczenia Sosnowiec – z nami ubezpieczysz samochód, mieszkanie i życie zawsze w dobrej cenie

U nas otrzymasz najkorzystniejszą polisę. Sprawdzimy i porównamy dla Ciebie najlepsze oferty spośród ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Zaoszczędź swój czas i pieniądze dzięki naszym doświadczonym specjalistom.

Skontaktuj się z naszymi doradczyniami ubezpieczeniowymi z Sosnowca

Formularz kontaktowy

Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty. Poznaj razem z nami świat ubezpieczeń. Zapraszamy do kontaktu!

  NIE PRZESYŁAMY SPAMU

  Odwiedź nasze biuro w Sosnowcu przy ul. Czeladzkiej 10 i poczuj profesjonalną obsługę – od ponad 20 lat tniemy ceny Waszych ubezpieczeń. Każdą polisę dostosujemy do Twoich indywidualnych wymagań i pomożemy Ci w załatwieniu potrzebnych formalności. W AXONN możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie, także po zakupie ubezpieczenia.

  Szukasz atrakcyjnej polisy dla siebie i rodziny, planujesz zabezpieczyć swój dom przed różnymi zdarzeniami losowymi, a może masz nowe auto, które potrzebuje ubezpieczenia? Sosnowiec to miasto, w którym możesz znaleźć najlepsze oferty bez żadnych problemów. Poznaj nasze biuro, wstąp do AXONN Ubezpieczenia i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Punkt Standard TUiR WARTA w Sosnowcu

  Tanie ubezpieczenia OC – Sosnowiec z ofertą AXONN Ubezpieczenia

  Chcesz zadbać o ochronę w razie problemów z samochodem, nie wydając przy tym ogromnych sum? Postaw na dobre ubezpieczenie OCSosnowiec dzięki AXONN Ubezpieczenia może pochwalić się atrakcyjnymi ofertami dla różnych partnerów. Nasze propozycje są skierowane zarówno do osób jeżdżących autami prosto z salonu, jak i używanymi pojazdami. Wystarczy odwiedzić nasze biuro, a znajdziemy najlepsze ubezpieczenie samochodu. Sosnowiec może dzięki nam zapewnić swoim mieszkańcom korzystne polisy, które znacznie ułatwią rozwiązanie różnych nieoczekiwanych sytuacji.

  Dobranie odpowiedniej umowy pod kątem swoich potrzeb to podstawowa kwestia podczas szukania ofert takich jak ubezpieczenia komunikacyjne. Sosnowiec wraz z naszym biurem AXONN Ubezpieczenia zapewnia dostęp do polis od najbardziej zaufanych ubezpieczalni w Polsce – odwiedź nas i dowiedz się, dlaczego warto postawić na nasze wsparcie. Z nami przekonasz się jak wiele możesz zaoszczędzić wybierając ubezpieczenie samochodu. Sosnowiec to miasto, w którym można wykupić polisę PZU dzięki AXONN Ubezpieczenia. Posiadamy szeroką ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych, w tym m.in. z HDI, InterRisk, Ergo Hestia, Warta, Proama, Agro Ubezpieczenia, Uniqa, Generali i Leadenhall. W AXONN Sosnowiec kupisz także swoje ubezpieczenie online, bez wychodzenia z domu – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym agentem tak jak lubisz!

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – Sosnowiec i okolice z opieką AXONN Ubezpieczenia

  Zajmujemy się zabezpieczaniem naszych partnerów w różnych sytuacjach – w naszej ofercie można znaleźć propozycje polis mieszkaniowych, komunikacyjnych, turystycznych, rolnych i dla firm, a także ubezpieczenia na życie. Sosnowiec to jedno z wielu miast, w których można znaleźć nasze biuro – jesteśmy dostępni dla Was pod adresem Czeladzka 10. Dzięki temu można na żywo spotkać się z naszymi doradcami i uzyskać najlepszy standard wsparcia przy wyborze polisy.

  Współpracujemy z wieloma ubezpieczycielami z całej Polski, by zagwarantować korzystne warunki wszystkim partnerom. Z nami wybierzesz propozycje od firm takich jak:

  • PZU Sosnowiec jest miejscem, w którym dzięki nam możesz liczyć na dostęp do polis tej firmy od ręki;
  • MTU Ubezpieczenia – Sosnowiec to miasto, w którym nie ma dostępu do placówki tej firmy, jednak można skorzystać z naszego wsparcia, aby otrzymać ofertę;
  • Ubezpieczenia Warta – Sosnowiec i nasze biuro to miejsce, w którym możesz bez problemu skorzystać również z propozycji tej firmy.

  Ubezpieczenie mieszkania Sosnowiec – poznaj naszą ofertę

  Nasza oferta to znacznie więcej niż ubezpieczenia samochodowe. Sosnowiec może dzięki nam korzystać również z polis mieszkaniowych, które pozwolą zabezpieczyć się przed wieloma różnymi zagrożeniami. Co więcej, zapewniamy dostęp do wielu rozszerzeń umowy, takich jak dodatkowe ubezpieczenie garażu, budynków gospodarczych i obiektów małej architektury, a także do szkoleń. Jeśli chcesz wybrać najlepsze ubezpieczenie mieszkania, Sosnowiec wraz z AXONN Ubezpieczenia umożliwi Ci zakup polisy w pełni dostosowanej do Twoich wymagań. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, by zapewnić naszym partnerom optymalne warunki w każdej sytuacji.

  Przyjdź do naszego biura w Sosnowcu i sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Przekonaj się, że radzimy sobie z problemami, z którymi inni sobie nie radzą, jednocześnie dostosowując naszą ofertę pod kątem indywidualnych potrzeb wszystkich naszych partnerów.