Wczytywanie...

 

HomeO nas - AXONN

AXONN to multiagencja sieciowa posiadająca swoje placówki na terenie Górnego Śląska. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku i od tej pory intensywnie się rozwijamy. Specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży rozwiązań ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.

DZIAŁAMY NA RZECZ WIĘKSZOŚCI TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH, WIĘC W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO CAŁĄ GAMĘ UBEZPIECZEŃ. KIERUJĄC SIĘ POTRZEBAMI, DOBREM I SATYSFAKCJĄ NASZYCH KLIENTÓW POMAGAMY DOBRAĆ NAJKORZYSTNIEJSZY ZAKRES OCHRONY. DBAMY O TO, ABY NASI KLIENCI MOGLI CZUĆ SIĘ ZAWSZE BEZPIECZNI I SPOKOJNI O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ


Nasza praca nie kończy się z momentem podpisania polisy i przyjęcia należnej składki, ale obejmuje całą obsługę posprzedażową. Dlatego u nas zawsze:

  • dostaniesz tanie OC – bo w każdej firmie warunki tego ubezpieczenia są takie same
  • dobierzemy najlepszy zakres w stosunku do ceny w pozostałych ubezpieczeniach
  • odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości dotyczące ubezpieczeń
  • pomożemy załatwić wszelkie formalności związane z Twoim ubezpieczeniem
  • pomożemy Ci uniknąć najczęstszych błędów i nieporozumień wynikających z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia
  • znajdując się w naszej bazie danych, przypomnimy Ci o końcu ubezpieczenia i zbliżających się płatnościach
  • zawsze spotkasz się z miłą atmosferą i zaangażowaniem z naszej strony

Naszym największym atutem jest doskonała znajomość ofert obsługiwanych przez nas Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także zasad obowiązujących w każdej z nich. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać problemy, z jakimi wielu agentów sobie nie radzi. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe, ale także prasę branżową i nowelizacje ustaw.

WARTOŚCI KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY, TO PRZEDE WSZYSTKIM


WSZECHSTRONNE NASTAWIENIE NA POTRZEBY KLIENTÓW

Najważniejsze dla nas są potrzeby naszych klientów. Każdego traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem, patrząc przy tym zawsze przez pryzmat wszystkich Waszych potrzeb.

WZAJEMNE ZAUFANIE I OTWARTA KOMUNIKCJA

Jesteśmy godni zaufania i otwarci, działamy fair. Te fundamentalne wartości są stosowane we wszystkich kontaktach z naszymi partnerami. Dzielimy się doświadczeniem, które w rezultacie pozwala nam na wspólne wypracowanie lepszych rozwiązań, będąc przy tym zawsze w gotowości do pomocy.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Myślimy i działamy w sposób odpowiedzialny, perspektywiczny i zorientowany na cel. Zawsze robimy to z rozwagą i dużą starannością. Dlatego w naszej pracy stale koncentrujemy się na dostarczaniu konkretnych rozwiązań. Ważne jest dla nas skracanie procesu decyzyjnego. Stosujemy innowacyjne metody pozwalające na tworzenie nowych rozwiązań.

NASTAWIENIE NA EFEKTYWNOŚĆ I WYNIKI

Mierzymy się miarą naszych wyników i sukcesów. Tworzymy dodatkową wartość dla naszych klientów. Wysokie standardy wypracowywanych przez nas procesów są czynnikiem decydującym o powtarzalności sukcesów. Praca zespołowa w atmosferze uznania dla indywidualnego wkładu każdego ze współpracowników, jest podstawą wzajemnego zaufania. Różnice zdań wykorzystujemy do poznania innego spojrzenia na dany problem i do własnego, bezustannego rozwoju.

Towarzystwa ubezpieczeniowe z którymi współpracujemy, chcąc docenić nasz profesjonalizm i jakość obsługi, rok rocznie przyznają wyróżnienia naszym biurom i agentom. Dbając o komfort naszych klientów, powołaliśmy w 2018 roku Punkt Standard wraz z Ergo Hestia i w 2020 roku Punkt Standard TUIR Warta. Zapewniają one przytulne wnętrze, gdzie większość spraw poruszamy przy gorącej kawie.


Punkt Standard STU ERGO Hestia w Chorzowie

Punkt Standard TUiR WARTA w Sosnowcu

Informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych: